EXPRESNÉ PREPRAVY = Flexibilne a rýchlo

Pre zákazníkov, ktorí potrebujú prepraviť zásielku urgentne z jedného miesta do miesta určenia prednostne, umožňujeme využiť expresnú prepravu, ktorú flexibilne prispôsobíme Vašim požiadavkám. Čo to znamená v praxi? Podľa Vašej objednávky zabezpečíme pristavenie vozidla pre nakládku na určené miesto, v dohodnutom čase – 24 hodín denne. Následne po prevzatí zásielky naši vodiči s použitím najrýchlejšej možnej trasy prepravia zásielku priamo do miesta vykládky v rámci Európy, bez ďalších prekládok a zdržaní. Vozový park do 3,5t nám umožňuje jednoduchý a flexibilný prístup aj po trasách, kde pre väčšie vozidlá platia rôzne obmedzenia.

KUSOVÉ ZÁSIELKY = Efektívne a bezpečne

Každú bežnú zásielku vyzdvihneme priamo u Vás podľa vopred dohodnutého termínu našim vozidlo. Následne kusové zásielky v našom sklade efektívne  rozdelíme do vozidiel podľa smeru a miesta doručenia tak, aby sme zabezpečili odovzdanie zásielky v dohodnutom čase. Nami prepravovaný tovar je poistený v zmysle platného poistenia CMR.

SŤAHOVANIE

Potrebujete sa presťahovať z miesta Vášho aktuálneho miesta pôsobenia do nového bydliska? Vy sa zbaľte a my sme pripravení podľa potreby pristaviť vozidlo a všetko previesť do Vášho nového domova.

Bližšie informácie a dojednanie podmienok Vám poskytnú naši špeditéri.